امروز شنبه 4 خرداد ماه 1398 5156 051

درباره آبتین سیر

درباره آبتین سیر

تجربه و اعتبار سال های متمادی خدمت در عرصه ایرانگردی و جهانگردی انگیزه ای برای ایجاد موسسه ای قدرتمند جهت حضور زمینه گردشگری و جذب توریست شد.

مسعود ملائکه نیکویی با سابقه ای بالغ بر 24 سال فعالیت در زمینه ارائه تورهای موفق ( از سال 1372درسمت مسوول تورهای داخلی و خارجی در دفتر خدمات مسافرتی ادیبیان مشهد) با همراه داشتن اندوخته ای غنی از متدها و روش های نوین گردشگری و ارائه مشاوره بهترین روش های سفر از سال 1383شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی آهنگ سفر رابه صورت مشترک تاسیس نمود.

حضور موفق این شرکت در سال های 1383 الی 1387 در مسیر گردشگری و همچنین تجارب سالیان گذشته در این شرکت باعث پیشرفت روز افزون گردید.

با توجه به تجربیات دیرینه در زمینه گردشگری بین المللی،با استعانت از ایزد منان شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی و زیارتی آبتین سیر توس در شب عید سعید قربان سال 1387 با حضور ریاست محترم سازمان میراث فرهنگی و مدیران عامل آژانس ها و مدیران هتل های مشهد افتتاح گردید.

آبتین با ارائه مشاوره در زمینه سفرهای داخلی و خارجی و همچنین خدمات تورهای برتر به صورت حرفه ای با کادری مجرب و دارای دانش فنی روز حضوری مقتدر را آغاز کرد.

تعالی اهداف آبتین با ارائه بهترین و مدرن ترین روش های روز سفرهای گروهی و انفرادی، سیاحتی و زیارتی و همچنین سفرهای نمایشگاهی و یا کاری bussines traveling و همچنین ارج نهادن به مسافران گرامی و مشتریان عزیز به عنوان مهم ترین اصل نهادینه شده است.

مدیر عامل
مسعود ملائکه نیکوئی